Супрун Микола Олексійович

Супрун Микола Олексійович - доктор педагогічних наук, професор психологічних дисциплін Національної академії внутрішніх справ. У 1984 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького і отримав спеціальність «Дефектологія».

•    Колектив Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова сердечно вітає Київський національний академічний театр оперети з отриманням високої нагороди, однієї із найавторитетніших театральних нагород України – премією «Київська пектораль» у номінації «За кращу музичну виставу». Ми знаємо Ваш колектив як один із найпрофесійніших театральних колективів, який в умовах відновлення національної мистецької традиції здатен експериментувати, витворюючи нові мистецькі сенси, і залишатися оригінальним та актуальним, зберігаючи найвидатніші театральні надбання.

•     27 березня у всьому світі відзначають день театру, вшановуючи його як надзвичайно цінне надбання культури. Частинку такої культури несе у світ і Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, бо має  власне місто театрального мистецтва – народний студентський театр «Вавилон». Колектив університету на чолі з його ректором, професором В. Андрущенком вітає зі святом наших талановитих театралів-«вавилонян», його жителів, які нещодавно відсвяткували свій 15-річний ювілей, та його мера – художнього керівника та режисера Ірину Віталіївну Савченко.

•    Коли дитина із далекого гірського села потрапляє на навчання до столичного вишу, то насамперед відчуває страх перед усім новим,  невпевненість у власних силах, знаннях, боязкість показатися смішною чи не такою, як випускники міських шкіл. Та із часом природжена витривалість і звичка змалку важко трудитися допомагають сільській молоді побороти ці труднощі, комплекси розвіюються, а наполеглива і важка праця над собою дає вагомі результати.   Ключову роль у становленні особистості відіграє саме освітній фундамент, який закладається у школі. Як ніхто, усвідомлюючи цю просту істину, ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко взяв під особистий контроль добробут сільських шкіл Міжгірського району Закарпаття. Допомога місцевим школам та практична робота з учнями – стали основними напрямками діяльності університету в гірському регіоні.

•     Студенти НПУ імені М. П. Драгоманова продовжують перемагати на конкурсах наукових робіт та давати привід університету пишатися своїми вихованцями. Вітаємо наших переможців:    Маргариту Ткаченко, студентку III курсу факультету соціально-психологічних наук та управління, яка перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія», що проходив 16-17 березня 2017 р. на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. М. Ткаченко посіла III місце з науковою роботою «Ієрархія чинників професійного самовизначення учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл». Вітаємо і наукового керівника переможця – кандидата педагогічних наук, професора кафедри соціології Віталія Григоровича Чугаєвського.

•    З інформацією щодо виборів членів до Вченої ради зі складу студентів можна ознайомитися за посиланням >>> >>>