Супрун Микола Олексійович

Супрун Микола Олексійович - доктор педагогічних наук, професор психологічних дисциплін Національної академії внутрішніх справ. У 1984 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького і отримав спеціальність «Дефектологія».

•    5 грудня 2019 року о 14.00 в 340 аудиторії центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відділ міжнародних зв’язків провів інформаційний день Erasmus+. Захід відбувся за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні.

•     Збірна команда з чирлідингу кафедри фізичного виховання і здоров`я aакультету фізичного виховання. спорту і здоров`я НПУ імені М.П. Драгоманова (тренери – старші викладачі кафедри А.П. Козицька та Л.П. Пшенична) виборола почесне ІІ місце у Відкритому кубку України з чирлідингу та мажорет спорту 2019 року, який проходив у Спортивному комплексі «Меридіан» 30 листопада – 1 грудня 2019 року.     Щиро вітаємо срібних призерок Кубку України, всіх причетних та найвідданіших вболівальників!

•       28 листопада 2019 року відбулась неординарна подія, присвячена 185-річчю НПУ імені М.П.Драгоманова, – провідна у світі ІТ-компанія EPAM Ukraine підписала з нашим університетом угоду про співпрацю.     Компанія EPAM Ukraine належить до четвірки світових лідерів з розробки програмного забезпечення, вона налічує більше 30 000 працівників, має свої відділення у 25 країн світу.    На підписання прибули поважні гості – керівник офісів  EPAM у Києві та Вінниці Степан Мітіш та його заступник з освітніх програм Максим Почебут. Їх зустріли проректор з навчально-методичної роботи Роман Вернидуб, декан факультету інформатики Анатолій Кудін, декан факультету фізичного виховання та спорту Олексій Тимошенко, голова профспілкової організації студентів

•      28 листопада 2019 року навчальним відділом Навчально-методичного центру НПУ імені М.П. Драгоманова для кураторів ЄКТС та працівників деканатів було проведено методичний семінар щодо особливостей роботи з базою обліку успішності студентів, формування та замовлення на виготовлення документів про вищу освіту.