forkredit.com | swedtalk.com | | finntalk.com
Друк

Супрун Микола Олексійович

   Супрун Микола Олексійович - доктор педагогічних наук, професор психологічних дисциплін Національної академії внутрішніх справ. У 1984 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького і отримав спеціальність «Дефектологія».
 

Назви Університету

Учительський інститут (з 1909 року)
Київський інститут народної освіти імені М. П. Драгоманова (КІНО) (з 1920 року)
Київський педагогічний інститут (з 1933 року)
Київський педагогічний інститут імені О. М. Горького (з 1936 року)
Київський педагогічний інститут імені М. П. Драгоманова (з 1991 року)
Київський державний університет імені М. П. Драгоманова (з 1993 року)
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (з 1997 р
оку)

Користувачі Online

0 користувачів і 30 гостей на сайті

Новини НПУ

Головна

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  •    5 грудня 2019 року о 14.00 в 340 аудиторії центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відділ міжнародних зв’язків провів інформаційний день Erasmus+. Захід відбувся за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні.

  •     Збірна команда з чирлідингу кафедри фізичного виховання і здоров`я aакультету фізичного виховання. спорту і здоров`я НПУ імені М.П. Драгоманова (тренери – старші викладачі кафедри А.П. Козицька та Л.П. Пшенична) виборола почесне ІІ місце у Відкритому кубку України з чирлідингу та мажорет спорту 2019 року, який проходив у Спортивному комплексі «Меридіан» 30 листопада – 1 грудня 2019 року.     Щиро вітаємо срібних призерок Кубку України, всіх причетних та найвідданіших вболівальників!

  •       28 листопада 2019 року відбулась неординарна подія, присвячена 185-річчю НПУ імені М.П.Драгоманова, – провідна у світі ІТ-компанія EPAM Ukraine підписала з нашим університетом угоду про співпрацю.     Компанія EPAM Ukraine належить до четвірки світових лідерів з розробки програмного забезпечення, вона налічує більше 30 000 працівників, має свої відділення у 25 країн світу.    На підписання прибули поважні гості – керівник офісів  EPAM у Києві та Вінниці Степан Мітіш та його заступник з освітніх програм Максим Почебут. Їх зустріли проректор з навчально-методичної роботи Роман Вернидуб, декан факультету інформатики Анатолій Кудін, декан факультету фізичного виховання та спорту Олексій Тимошенко, голова профспілкової організації студентів 

  •      28 листопада 2019 року навчальним відділом Навчально-методичного центру НПУ імені М.П. Драгоманова для кураторів ЄКТС та працівників деканатів було проведено методичний семінар щодо особливостей роботи з базою обліку успішності студентів, формування та замовлення на виготовлення документів про вищу освіту.