Урочиста зустріч випускників Фізико-математичного факультету

Урочиста зустріч випускників фізико-математичного факультету за спеціальностями "Фізика" і "Математика" 1977 року випуску відбудеться 27 травня 2017 р. (субота) в центральному корпусі університету за адресою вул. Пирогова, 9. Початок зустрічі 0 12-00.
Прохання зареєструватися до 20 травня 2017 р. Оргкомітет.

Урочиста зустріч випускників Фізико-математичного інституту

ТРАВЕНЬ 2011 РОКУ

Урочисте засідання відбудеться у приміщені центрального корпусу університету, вул. Пирогова, 9.

Зустріч з випусниками з нагоди 175-тої річниці від дня заснування НПУ імені М.П.Драгоманова

11 січня 2010 року

з 14.00 до 15.00
Зустріч ректорату Університету з випускниками
Центральний корпус університету, вул. Пирогова, 9, ауд. 231.

•     18 вересня 2017 року стало ще однією важливою пам’ятною сторінкою в історії університету.  Цього дня Драгоманівський університет прийняв у свою родину нового видатного вченого і громадського діяча, лауреата Нобелівської премії з фізіології і медицини 2008 року Харольда цур Хаузена. Він є почесним професором і директором Центру вивчення ракових захворювань у  Гейдельберзі (Німеччина). Довгий час він працював у Сполучених Штатах Америки; відомий в університетах Європи і світу.

•    Шановні учасники антитерористичної операції! Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова засвідчує Вам свою повагу та запрошує до співпраці.  Відновлення та вдосконалення професійних навичок і вмінь учасників антитерористичної операції шляхом професійного навчання, зокрема первинної професійної підготовки, перепідготовки, отримання іншої спеціальності на основі набутого раніше освітнього рівня та підвищення кваліфікації з урахуванням професійних знань та побажань можливе за рахунок коштів державного бюджету.

•      Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Запорізький національний університет, Запорізька міська рада, Консалтингова компанія "Eurostar.Agency", Благодійний фонд "Оберіг" у співпраці з Університетом суспільних наук (UNS) та компанією Consulting Group 2027 запрошують учасників на семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів», який відбудеться  18 жовтня 2017 року у Запоріжжі.

•     Навчально-методичний центр університету інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки та приступили до роботи, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

•    6 вересня 2017 року у Блакитній залі центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбулось розширене засідання Вченої ради університету, де основним питанням було підведення підсумків роботи вишу у 2016-2017 н. р. та окреслення завдань на 2017-2018н.р.