Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

У 1965 році закінчив Київський державний педагогічнийінститут ім.О.М. Горького, спеціальність «Дефектологія».

Білоусов Олександр Миколайович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Білоусов Олександр Миколайович - магістр державного управління,  спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист.Директор Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради (школа-гімназія для сліпих).  Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія»

Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

Бех Іван Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бех Іван Дмитрович - доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України. У 1964 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія, педагогіка та методика початкової освіти».

Бондар Віталій Іванович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бондар Віталій Іванович - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Науково-дослідного центру інклюзивної освіти Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова. У 1965 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія».

•    У кінці жовтня 2017 року відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатор – Компанія «Виставковий Світ» за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

•     На запрошення Президента УСПП, голови Антикризової ради громадських організацій України Анатолія Кінаха Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова взяв участь у XV позачерговому з’їзді Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», що відбувся 10 листопада 2017 року у Києві.    До складу УСПП входять представники центральних органів державної влади, бізнесу, керівники наукових інституцій та громадські об’єднання. При організації створена Антикризова рада, до роботи в якій запрошені такі потужні навчальні заклади, як  НПУ імені М. П. Драгоманова, Київський національний університет імені Т.Шевченка, Європейський університет та ін. На захід завітали парламентарі, партнери із українських та закордонних бізнес-організацій.

•     Шановні студенти-драгоманівці! Дозвольте від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, усіх співробітників університету та від себе особисто привітати вас з Міжнародним днем студента! Не втрачайте духу свободи, втілюйте свої мрії, підходьте до справ творчо й креативно, надихайте своїм прикладом майбутні покоління. Навчайтесь, розвивайтесь, відвідуйте різноманітні заходи. Цінуйте кожну хвилину свого незабутнього часу, насичуйте його яскравими враженнями та позитивними емоціями!!!                                           В. о. ректора Віктор Андрущенко

•       Запрошуємо на концерт до Дня Студента «SPUDEUS MUSICUS», який відбудеться 18 листопада 2017 року о 17.00 у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57). В програмі –  відомі класичні та сучасні твори у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, кращих студентів-виконавців і творчих колективів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова.  Модератор: заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.   Прес-служба університету

•     До Всесвітнього дня філософії факультет філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова і НЦ «МАНУ» 16-18 листопада 2017 р. проведуть для учнів 8–11-х класів ІV Всеукраїнську олімпіаду з філософії з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до креативного і критичного мислення.     Володар 1 місця англомовної групи 10-11 класів матиме право представляти Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії, що відбудеться у травні 2018 року у Чорногорії.     В рамках Олімпіади 17 листопада 2017 року о 15.30 буде організовано TEENS ECO IT-SPACE. Учасники івенту розглянуть екологічний аспект розвитку інформаційних технологій. Захід відбудеться у великій залі центру інновацій та IT-технологій iHUB (вул. Хрещатик, 10).  Факультет філософської освіти і науки