Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

У 1965 році закінчив Київський державний педагогічнийінститут ім.О.М. Горького, спеціальність «Дефектологія».

Білоусов Олександр Миколайович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Білоусов Олександр Миколайович - магістр державного управління,  спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист.Директор Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради (школа-гімназія для сліпих).  Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія»

Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

Бех Іван Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бех Іван Дмитрович - доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України. У 1964 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія, педагогіка та методика початкової освіти».

Бондар Віталій Іванович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бондар Віталій Іванович - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Науково-дослідного центру інклюзивної освіти Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова. У 1965 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія».

•     Традиційно в цей день студенти, викладачі, випускники та співробітники Драгоманівського вишу вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.    Факультет філософської освіти і науки ініціює зустріч о 12.00 біля пам’ятного знаку  Героям Небесної Сотні у формі козацького хреста, встановленого на майданчику поблизу факультету мистецтв  по вул. Тургенєвській. Чекатимемо всіх!Ніколи не забудемо! Прес-служба університету

•        Відповідно до угоди, укладеної між Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та корпорацією Microsoft, рішенням ректорату університету від 18 грудня 2017 року з метою підготовки сучасного методичного забезпечення навчальних курсів засобами програмного забезпечення корпорації Microsoft у рамках «Програми Microsoft Imagine Academy» на Факультеті інформатики буде проводитися щомісячний семінар «ІКТ в освітньому процесі». Деталі на сторінці: http://www.fi.npu.edu.ua/microsoft-imagine-academy     Прес-служба університету

•    Шановні колеги! Навчально-науковий інститут неперервної освіти, кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті запрошують взяти участь у круглому столі на тему «Державна політика у сфері архівної справи: завдання та виклики», який відбудеться 21 лютого 2018 року о 12.00 в конференц-залі центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (ауд. 231).     Мета заходу – привернути увагу суспільства та органів влади до проблеми розвитку архівів як важливих установ національної пам’яті.

•       З метою раціонального використання робочого часу студентів і працівників університету та створення сприятливих умов для відпочинку і святкування 8 березня – Міжнародного жіночого дня, 1 травня – Дня праці, 28 червня – Дня Конституції України робочі дні перенесені з:           - п’ятниці 09.03.2018 р. на суботу 03.03.2018 р.;           - понеділка 30.04.2018 р. на суботу 05.05.2018 р.;           - п’ятниці 29.06.2018 р. на суботу 23.06.2018 р. Адміністрація університету

•    Відповідно до угоди № 21 від 18.12.2017, підписаної ректором університету Віктором Андрущенком, між НПУ імені М.П.Драгоманова і Сколівською районною держадміністрацією, 8 і 9 лютого у гімназії м. Сколе проходили тренінги вчителів ЗОШ Сколівського району Львівської області.    Унікальність програми підвищення кваліфікації полягає в тому, що її проходили вчителі тих дисциплін, які свої уроки не часто проводять у комп’ютерних класах (української мови та літератури, фізики та ін.).