Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

У 1965 році закінчив Київський державний педагогічнийінститут ім.О.М. Горького, спеціальність «Дефектологія».

Білоусов Олександр Миколайович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Білоусов Олександр Миколайович - магістр державного управління,  спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист.Директор Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради (школа-гімназія для сліпих).  Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія»

Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

Бех Іван Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бех Іван Дмитрович - доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України. У 1964 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія, педагогіка та методика початкової освіти».

Бондар Віталій Іванович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бондар Віталій Іванович - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Науково-дослідного центру інклюзивної освіти Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова. У 1965 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія».

•     18 вересня 2017 року стало ще однією важливою пам’ятною сторінкою в історії університету.  Цього дня Драгоманівський університет прийняв у свою родину нового видатного вченого і громадського діяча, лауреата Нобелівської премії з фізіології і медицини 2008 року Харольда цур Хаузена. Він є почесним професором і директором Центру вивчення ракових захворювань у  Гейдельберзі (Німеччина). Довгий час він працював у Сполучених Штатах Америки; відомий в університетах Європи і світу.

•    Шановні учасники антитерористичної операції! Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова засвідчує Вам свою повагу та запрошує до співпраці.  Відновлення та вдосконалення професійних навичок і вмінь учасників антитерористичної операції шляхом професійного навчання, зокрема первинної професійної підготовки, перепідготовки, отримання іншої спеціальності на основі набутого раніше освітнього рівня та підвищення кваліфікації з урахуванням професійних знань та побажань можливе за рахунок коштів державного бюджету.

•      Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Запорізький національний університет, Запорізька міська рада, Консалтингова компанія "Eurostar.Agency", Благодійний фонд "Оберіг" у співпраці з Університетом суспільних наук (UNS) та компанією Consulting Group 2027 запрошують учасників на семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів», який відбудеться  18 жовтня 2017 року у Запоріжжі.

•     Навчально-методичний центр університету інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки та приступили до роботи, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

•    6 вересня 2017 року у Блакитній залі центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбулось розширене засідання Вченої ради університету, де основним питанням було підведення підсумків роботи вишу у 2016-2017 н. р. та окреслення завдань на 2017-2018н.р.