Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

У 1965 році закінчив Київський державний педагогічнийінститут ім.О.М. Горького, спеціальність «Дефектологія».

Білоусов Олександр Миколайович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Білоусов Олександр Миколайович - магістр державного управління,  спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист.Директор Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради (школа-гімназія для сліпих).  Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія»

Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

Бех Іван Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бех Іван Дмитрович - доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України. У 1964 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія, педагогіка та методика початкової освіти».

Бондар Віталій Іванович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бондар Віталій Іванович - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Науково-дослідного центру інклюзивної освіти Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова. У 1965 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія».

•     15 жовтня 2019 року до Національного педагогічного університету завітали директор Східноєвропейського регіону Всесвітньої Ради Миру Джек Корлі, заступник голови Української Ради Миру Володимир Новохацький, Надзвичайний і Повноважний Посол України Валерій Цибух та Генеральний секретар Української Ради Миру Михайло Ільїн.       Делегацію прийняли ректор НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко та проректор з міжнародних зв’язків Володимир Лавриненко.

•     14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

•    11 жовтня 2019 року ректор НПУ імені М.П. Драгоманова професор Віктор Андрущенко  зустрівся з аспірантами першого року навчання.     На зустрічі Віктор Андрущенко поділився власними спогадами зі своїх аспірантських років та кількома порадами, які отримав з власного досвіду: «Цінуйте кожну хвилину, не витрачайте часу дарма та працюйте постійно і невтомно. Відвідуйте бібліотеку, беріть участь у різних наукових конференціях та семінарах. Кожну думку піддавайте сумнівам, знаходьте аргументи і доводьте її або ж спростовуйте».

•    10 жовтня 2019 року Драгоманівський університет прийняв у свою родину нового видатного вченого, доктора габілітованого, професора Ягеллонського університету (Польща) Лєшека Корпоровіча.

•       26 вересня 2019 року відбулося засідання Вченої ради університету. Серед питань порядку денного основна увага була приділена особливостям формування контингенту студентів університету у 2019 році.       Приймальна комісія університету  протягом вступної кампанії забезпечила прийом документів на всі форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра на місця, що фінансуються з державного бюджету та за кошти фізичних та юридичних осіб.