Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

У 1965 році закінчив Київський державний педагогічнийінститут ім.О.М. Горького, спеціальність «Дефектологія».

Білоусов Олександр Миколайович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Білоусов Олександр Миколайович - магістр державного управління,  спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист.Директор Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради (школа-гімназія для сліпих).  Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія»

Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

Бех Іван Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бех Іван Дмитрович - доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України. У 1964 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія, педагогіка та методика початкової освіти».

Бондар Віталій Іванович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бондар Віталій Іванович - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Науково-дослідного центру інклюзивної освіти Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова. У 1965 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія».

•      Всеукраїнський тиждень права триває, примножучи наші спільні перемоги. 12 грудня 2018 року Міністерство юстиції України та Координаційна рада молодих юристів України, за інформаційної підтримки Інституту політико-правових та релігійних досліджень, провели ХІ Всеукраїнський правовий ВІП-турнір (VIP – "високо інтелектуальний правник"), в якому взяли участь 20 команд з юридичних факультетів закладів вищої освіти  з різних куточків України: Києва, Кропивницького, Дніпра, Харкова, Львова, Одеси.

•    Чергове свято руху, краси та здоров’я, традиційно ініційоване професором Олександрою Дубогай, відбулося 12 грудня 2018 року в НПУ імені М.П.Драгоманова.

•      Студенти підготовчого відділення НПУ імені М.П.Драгоманова з Південної Кореї долучилися до відзначення Всеукраїнського тижня права та провели 13 грудня свій інформаційно-роз’яснювальний захід щодо прав та свобод людини, а також законодавчих актів, які їх захищають. Учасниками заходу стали студенти та викладачі університету.

•    Політико-правовий лекторій факультету політології та права об’єднав студентів різних спеціальностей університету. Послухати про успіхи та виклики децентралізації в Україні прийшли студенти-політологи, природничники, психологи та ін.

•    Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» названий захід проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, та відзначається на знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році «Загальної декларації прав людини». Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» передбачено проведення протягом 10-14 грудня низки інформаційно-роз’яснювальних заходів (навчань, бесід, екскурсій,  висвітлення у соціальних мережах тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття необхідного рівня правових знань.