Ярмаченко Микола Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Ярмаченко Микола Дмитрович (1928–2010) - академік АПН України, академік АПН СРСР, доктор педагогічних наук, професор. Асистент (1954-1956), старший викладач (1955-1965), завідувач кафедри дефектології (1959-1965), кафедри сурдопедагогіки (1965-1970), проректор з навчальної роботи (1968-1973) КДПІ ім. М. Горького. З 1973 р. – директор науково-дослідного Інституту педагогіки України; був обраний член.-кор. АПН СРСР (1974), дійсним членом (1982 р.), членом Президії АПН СРСР (1976-1986). У 1992-1997 рр. – президент-організатор і перший президент АПН України. З грудня 1997 р. – радник президії АПН України та головний науковий співробітник Інституту педагогіки АПН України. У 1951 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького і отримав спеціальність «Дефектологія».

•    23 квітня 2018 року ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, декан природничо-географічної освіти та екології Ганна Турчинова та голова Ради молодих вчених університету Сергій Терепищий взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Освіта. Родина. Економіка".

•       Шановні студенти-драгоманівці, ви маєте унікальну можливість випробувати свої педагогічні здібності, майстерність, творчість та креативність. Відділ практичної підготовки запрошує вас приєднатися до рядів вожатих (педагогів-організаторів) для роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

•    Визначаєтесь з вибором майбутньої професії та обираєте відповідний навчальний заклад? Бажаєте дізнатися детальніше про вступ, особливості навчання, освітні можливості та додаткові переваги? Тоді ми чекаємо саме на Вас!  28 квітня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!

•     25 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ, в якому зустрінуться збірні команди Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та Національного університету харчових технологій.    Матч розпочнеться о 15:00 в спорткомплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України, за адресою вул. Фізкультурна, 1.

•     Вітаємо студентку Інженерно-педагогічного факультету  Євгенію Дусенко з перемогою – ІІІ місце – у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 015 «Професійна освіта (Харчові технології)».     Прес-служба університету