Моргуліс Ілля Семенович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Моргуліс Ілля Семенович (1928–2011) - доктор педагогічних наук, професор.У 1951-1961 рр. – заступник директора з навчально-виховної роботи Слав’янської школи для сліпих дітей; 1961-1965 – вихователь, потім заступник директора з навчально-виховної роботи  Микільсько-Пустинської допопоміжної школи-інтернату, В.-Дубечанського району Київської області; 1965р. – молодший науковий  співробітник відділу дефектології НДІ педагогіки України; з 1974 року – завідувач наукової лабораторії тифлопедагогіки відділу дефектології НДІ педагогіки України. У 1951 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького і отримав спеціальність «Дефектологія».

•     Зважаючи на звернення студентів університету, які з обуренням поставилися до експонатів, презентованих виставкою «Виховні акти», ректором НПУ імені М. П. Драгоманова Віктором Андрущенком була проведена нарада за участі деканів факультетів та представників відповідних університетських структур.     На нараді було обговорено питання щодо оптимізації роботи арт-простору «SKLO», плануванні відповідних експозицій та заходів.

•           Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут математики Національної академії наук України і Київське математичне товариство запрошують ушанувати видатного українського математика Георгія Вороного (1868–1908). Освітні та меморіальні заходи на честь його 150-річчя відбуватимуться 23–27 квітня 2018 року в Києві, а також у с. Журавка Чернігівської області.

•       Студенти звернулися з листом до очільника університету Віктора Андрущенка з проханням відреагувати на ситуацію, що склалась навколо приміщення арт-простору "SKLO". Лист публікаємо далі

•       Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів», який відбудеться 19 квітня 2018 року о 13.00 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9; центральний корпус, ауд. 231).

•        17-19 квітня в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбудеться Міжнародна науково-методична конференція "Робота з науково обдарованою молоддю: проблеми та перспективи". Науковці, викладачі, вчителі, аспіранти та студенти мають змогу взяти в ній участь як в ролі доповідача, так і в ролі слухача.