Інститут педагогіки та психології

Безпалько Ольга Володимирівна

. Posted in Інститут педагогіки та психології

Доктор педагогічних наук, доцент.

Освіта У 1982 році закінчила з відзнакою Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю «Початкове навчання».
У 1987 році закінчила з відзнакою Київський педагогічний інститут імені М. Горького за спеціальністю «Педагогіка та психологія», здобула кваліфікацію «Викладач-дослідник з педагогіки та психології».

Досвід роботи 1987-1995- викладач кафедри соціальної педагогіки педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
1995-1997 – аспірант кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
1997- вересень 2007 – старший викладач, доцент кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
2007- 2008 – завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти КМПУ імені Б.Д. Грінченка

з 04.01.2008 по теперішній час – директор Інституту психології і соціальної педагогіки КМПУ імені Б.Д. Грінченка

Наукова діяльність1997 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування готовності студентів педвузу до проектування організаційних форм виховної діяльності».
2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в територіальній громаді».
Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», «Соціальна педагогіка: схеми, таблиці, коментарі», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді,  консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації „Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Викладає дисципліни «Соціальна педагогіка», «Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи», «Соціальне проектування»

Нагороджена знаком „Відмінник освіти” (2002 р.),  знаком „За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (2006 р.), Подякою міського голови м. Києва (2008 р.).

•     15 липня 2018 року на 61 році пішов з життя Герасименко Олександр Іванович – справжній офіцер, люблячий чоловік, батько, сумлінний працівник, хороший товариш, добра, порядна, відповідальна людина. Все своє свідоме життя Олександр Іванович присвятив служінню людям.     Народився 2 березня 1958 року в м. Бобруйськ (Білорусія). Після закінчення школи (у 1975 р.) працював фрезерувальником Красилівського філіалу заводу металовиробників (м. Красилів, Хмельницької області). У 1976 році був призваний до лав Збройних Сил СРСР. Саме служба в армії загартувала його, зробила справжнім чоловіком.

•       Вітаємо з перемогою та 1 місцем у фіналі за звання чемпіона України з боксу серед студентів та за путівку на чемпіонат світу серед студентів Андрія Єфимовича, студента 1 курсу факультету фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та вихованця Київської Федерації Боксу. Вітаємо з перемогою і його тренера Петра Романова. Бажаємо наснаги, сили та нових перемог!!! Прес-служба університету

•      Відповідно до угоди про співпрацю в інноваційній діяльності між Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова і Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» делегація нашого університету брала участь у випуску Української мережі Стартап-шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року, який відбувся 5-6 липня 2018 року. До складу делегації входили розробники перших стартапів НПУ імені М.П.Драгоманова: Зінюк Василь, Кархут Володимир, Коваль Роман, Коваль Олександр, Ємельянов Давид, Прошенко Андрій. Очолював делегацію проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання професор А. П. Кудін.    Урочистий випуск було організовано в рамках проекту «Модель стартапів «Сікорські Челендж» об’єднує Донбас», підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

•     Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про призначення у 2018 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» стипендію призначено Терепищому Сергію Олександровичу, доктору філософських наук, голові Ради молодих вчених, професору кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.     Прес-служба університету

•     Проведено конкурс грантів на дослідження  у Пряшевському  університеті (Словаччина) в рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для дослідження/викладання/мистецького перебування в Словаччині (National Scholarship Programme of the Slovak Republic). Серед 32 претендентів на місце вибороли цей грант заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор, директор ІНО Сергієнко Володимир Петрович та докторант кафедри освіти дорослих, кандидат педагогічних наук, доцент Ткаченко Світлана Петрівна на 1 місяць та на 3 місяці відповідно з проведенням досліджень у Prešovská univerzita v Prešove Fakulta humanitných a prírodnýchvied.        Вітаємо з перемогою і бажаємо натхнення, творчої наснаги і плідної роботи! Прес-служба університету