Інститут педагогіки та психології

Безпалько Ольга Володимирівна

. Posted in Інститут педагогіки та психології

Доктор педагогічних наук, доцент.

Освіта У 1982 році закінчила з відзнакою Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю «Початкове навчання».
У 1987 році закінчила з відзнакою Київський педагогічний інститут імені М. Горького за спеціальністю «Педагогіка та психологія», здобула кваліфікацію «Викладач-дослідник з педагогіки та психології».

Досвід роботи 1987-1995- викладач кафедри соціальної педагогіки педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
1995-1997 – аспірант кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
1997- вересень 2007 – старший викладач, доцент кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
2007- 2008 – завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти КМПУ імені Б.Д. Грінченка

з 04.01.2008 по теперішній час – директор Інституту психології і соціальної педагогіки КМПУ імені Б.Д. Грінченка

Наукова діяльність1997 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування готовності студентів педвузу до проектування організаційних форм виховної діяльності».
2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в територіальній громаді».
Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», «Соціальна педагогіка: схеми, таблиці, коментарі», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді,  консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації „Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Викладає дисципліни «Соціальна педагогіка», «Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи», «Соціальне проектування»

Нагороджена знаком „Відмінник освіти” (2002 р.),  знаком „За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (2006 р.), Подякою міського голови м. Києва (2008 р.).

•     Зважаючи на звернення студентів університету, які з обуренням поставилися до експонатів, презентованих виставкою «Виховні акти», ректором НПУ імені М. П. Драгоманова Віктором Андрущенком була проведена нарада за участі деканів факультетів та представників відповідних університетських структур.     На нараді було обговорено питання щодо оптимізації роботи арт-простору «SKLO», плануванні відповідних експозицій та заходів.

•           Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут математики Національної академії наук України і Київське математичне товариство запрошують ушанувати видатного українського математика Георгія Вороного (1868–1908). Освітні та меморіальні заходи на честь його 150-річчя відбуватимуться 23–27 квітня 2018 року в Києві, а також у с. Журавка Чернігівської області.

•       Студенти звернулися з листом до очільника університету Віктора Андрущенка з проханням відреагувати на ситуацію, що склалась навколо приміщення арт-простору "SKLO". Лист публікаємо далі

•       Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів», який відбудеться 19 квітня 2018 року о 13.00 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9; центральний корпус, ауд. 231).

•        17-19 квітня в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбудеться Міжнародна науково-методична конференція "Робота з науково обдарованою молоддю: проблеми та перспективи". Науковці, викладачі, вчителі, аспіранти та студенти мають змогу взяти в ній участь як в ролі доповідача, так і в ролі слухача.