Інститут педагогіки та психології

Безпалько Ольга Володимирівна

. Posted in Інститут педагогіки та психології

Доктор педагогічних наук, доцент.

Освіта У 1982 році закінчила з відзнакою Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю «Початкове навчання».
У 1987 році закінчила з відзнакою Київський педагогічний інститут імені М. Горького за спеціальністю «Педагогіка та психологія», здобула кваліфікацію «Викладач-дослідник з педагогіки та психології».

Досвід роботи 1987-1995- викладач кафедри соціальної педагогіки педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
1995-1997 – аспірант кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
1997- вересень 2007 – старший викладач, доцент кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
2007- 2008 – завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти КМПУ імені Б.Д. Грінченка

з 04.01.2008 по теперішній час – директор Інституту психології і соціальної педагогіки КМПУ імені Б.Д. Грінченка

Наукова діяльність1997 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування готовності студентів педвузу до проектування організаційних форм виховної діяльності».
2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в територіальній громаді».
Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», «Соціальна педагогіка: схеми, таблиці, коментарі», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді,  консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації „Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Викладає дисципліни «Соціальна педагогіка», «Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи», «Соціальне проектування»

Нагороджена знаком „Відмінник освіти” (2002 р.),  знаком „За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (2006 р.), Подякою міського голови м. Києва (2008 р.).

•   Дбаючи про те, щоб наші студенти стали справжніми професіоналами своєї справи, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова створює всі необхідні умови для їхнього професійного становлення. От і першокурсники-міжнародники факультету психології вже починають переймати досвід своїх шанованих майбутніх колег.

•      24 жовтня 2018 року о 15.00 відбудеться вже четвертий щорічний Кубок Ректора з боулінгу. Місце зустрічі - Торгово-розважальний центр «Гулівер» (вул. Спортивна, 1а, 5 поверх). Запрошуємо команди факультетів підтримати ініціативу Профкому студентів НПУ та позмагатися за першість 2018 року. Прес-служба університету

•      НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Пармського Університету (Італія), який фінансується Європейським Союзом.      Відповідно до умов проекту студенти мають можливість навчатися в Пармському Університеті упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року на факультетах: гуманітарних, соціальних наук та культурних індустрій; факультет права, політології та міжнародної інформації; факультет хімії, наук про життя та сталого розвитку, факультет економіки та менеджменту; факультет фізико-математичних та комп’ютерних наук. Зі спеціальностями можна ознайомитися тут >>>

•       Обговорення мистецтва на лекціях і семінарах є лише одним зі способів пізнання культурно-мистецьких процесів. Викладачами факультету філософської освіти і науки регулярно організовуються інтерактивні заняття, майстер-класи, воркшопи, екскурсії, під час яких студенти глибше пізнають особливості обраного фаху. 10 жовтня студенти ФФОН мали змогу розширити культурологічні обрії, відвідавши творчу майстерню відомої української художниці і скульпторки Жанни Кадирової.

•      20 жовтня у Києві на території НСК Олімпійський відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг. Це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться формальною, неформальною, інформальною освітою і саморозвитком.