Безпалько Ольга Володимирівна

. Posted in Інститут педагогіки та психології

Доктор педагогічних наук, доцент.

Освіта У 1982 році закінчила з відзнакою Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю «Початкове навчання».
У 1987 році закінчила з відзнакою Київський педагогічний інститут імені М. Горького за спеціальністю «Педагогіка та психологія», здобула кваліфікацію «Викладач-дослідник з педагогіки та психології».

Досвід роботи 1987-1995- викладач кафедри соціальної педагогіки педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
1995-1997 – аспірант кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
1997- вересень 2007 – старший викладач, доцент кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
2007- 2008 – завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти КМПУ імені Б.Д. Грінченка

з 04.01.2008 по теперішній час – директор Інституту психології і соціальної педагогіки КМПУ імені Б.Д. Грінченка

Наукова діяльність1997 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування готовності студентів педвузу до проектування організаційних форм виховної діяльності».
2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в територіальній громаді».
Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», «Соціальна педагогіка: схеми, таблиці, коментарі», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді,  консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації „Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Викладає дисципліни «Соціальна педагогіка», «Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи», «Соціальне проектування»

Нагороджена знаком „Відмінник освіти” (2002 р.),  знаком „За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (2006 р.), Подякою міського голови м. Києва (2008 р.).

•      У рамках тижня науки Драгоманівського університету молоді вчені долучилися до розробки політики реформування української науки та вищої освіти відповідно до глобальної концепції «Відкритої науки».

•     Міністерство освіти і науки України оголосило «Конкурс на навчання в Польщі 2018». Польська сторона готова прийняти громадян України на безкоштовне навчання (без виплати стипендій) до закладів вищої освіти Республіки Польща на 2018/2019 академічний рік, мова навчання - польська: 1) до 2 осіб на навчання на ступінь магістра (повний цикл навчання бакалавр + магістр – 5 років); 2) до 10 осіб на часткове/семестрове навчання (бакалаврські програми, другий семестр навчального року); 3) до 3 осіб на навчання (стажування) до аспірантури. Всі витрати пов’язані з перебуванням у Польщі, покриваються за рахунок учасника. Відділ міжнародного співробітництва та євроінтеграції

•     15 травня розпочала роботу Весняна Школа Академічного Розвитку. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись. Наступний модуль відбудеться 22 травня об 11 годині в ауд. 340 (ЦК).     Тема модулю: «Академічний розвиток (Правила складання мотиваційних листів. Правила складання CV. Конкурс для молодих вчених МОН України: покрокова інструкція)».   Прес-служба університету

•    Запрошуємо на лекцію завідувача кафедри філософії Мумбайського університету професора Аміти Валмікі "Mysticism: Mechanism to Overcome Social Evil!", яка відбудеться 22 травня о 13.00 в ауд. 340 (ЦК). Мова виступу – англійська.     Відділ міжнародного співробітництва та євроінтеграції

•    15 травня 2018 року в університеті відбувся «Ярмарок вакансій 2018», організований Навчально-методичним центром НПУ імені М.П. Драгоманова.