Безпалько Ольга Володимирівна

. Posted in Інститут педагогіки та психології

Доктор педагогічних наук, доцент.

Освіта У 1982 році закінчила з відзнакою Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю «Початкове навчання».
У 1987 році закінчила з відзнакою Київський педагогічний інститут імені М. Горького за спеціальністю «Педагогіка та психологія», здобула кваліфікацію «Викладач-дослідник з педагогіки та психології».

Досвід роботи 1987-1995- викладач кафедри соціальної педагогіки педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
1995-1997 – аспірант кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
1997- вересень 2007 – старший викладач, доцент кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова
2007- 2008 – завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти КМПУ імені Б.Д. Грінченка

з 04.01.2008 по теперішній час – директор Інституту психології і соціальної педагогіки КМПУ імені Б.Д. Грінченка

Наукова діяльність1997 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування готовності студентів педвузу до проектування організаційних форм виховної діяльності».
2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в територіальній громаді».
Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», «Соціальна педагогіка: схеми, таблиці, коментарі», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді,  консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації „Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Викладає дисципліни «Соціальна педагогіка», «Актуальні проблеми соціально-педагогічної роботи», «Соціальне проектування»

Нагороджена знаком „Відмінник освіти” (2002 р.),  знаком „За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (2006 р.), Подякою міського голови м. Києва (2008 р.).

•     Традиційно в цей день студенти, викладачі, випускники та співробітники Драгоманівського вишу вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.    Факультет філософської освіти і науки ініціює зустріч о 12.00 біля пам’ятного знаку  Героям Небесної Сотні у формі козацького хреста, встановленого на майданчику поблизу факультету мистецтв  по вул. Тургенєвській. Чекатимемо всіх!Ніколи не забудемо! Прес-служба університету

•        Відповідно до угоди, укладеної між Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та корпорацією Microsoft, рішенням ректорату університету від 18 грудня 2017 року з метою підготовки сучасного методичного забезпечення навчальних курсів засобами програмного забезпечення корпорації Microsoft у рамках «Програми Microsoft Imagine Academy» на Факультеті інформатики буде проводитися щомісячний семінар «ІКТ в освітньому процесі». Деталі на сторінці: http://www.fi.npu.edu.ua/microsoft-imagine-academy     Прес-служба університету

•    Шановні колеги! Навчально-науковий інститут неперервної освіти, кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті запрошують взяти участь у круглому столі на тему «Державна політика у сфері архівної справи: завдання та виклики», який відбудеться 21 лютого 2018 року о 12.00 в конференц-залі центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (ауд. 231).     Мета заходу – привернути увагу суспільства та органів влади до проблеми розвитку архівів як важливих установ національної пам’яті.

•       З метою раціонального використання робочого часу студентів і працівників університету та створення сприятливих умов для відпочинку і святкування 8 березня – Міжнародного жіночого дня, 1 травня – Дня праці, 28 червня – Дня Конституції України робочі дні перенесені з:           - п’ятниці 09.03.2018 р. на суботу 03.03.2018 р.;           - понеділка 30.04.2018 р. на суботу 05.05.2018 р.;           - п’ятниці 29.06.2018 р. на суботу 23.06.2018 р. Адміністрація університету

•    Відповідно до угоди № 21 від 18.12.2017, підписаної ректором університету Віктором Андрущенком, між НПУ імені М.П.Драгоманова і Сколівською районною держадміністрацією, 8 і 9 лютого у гімназії м. Сколе проходили тренінги вчителів ЗОШ Сколівського району Львівської області.    Унікальність програми підвищення кваліфікації полягає в тому, що її проходили вчителі тих дисциплін, які свої уроки не часто проводять у комп’ютерних класах (української мови та літератури, фізики та ін.).