Макаренко Ольга

. Posted in Інститут мистецтв

Народна артистка України - співачка, актриса, доцент кафедри  «Теорії та методики постановки голосу»  НПУ імені М.П. Драгоманова, з числа  тих українських митців, які протягом всього життя робили честь і славу  українському мистецтву у світі. її помітно вирізняє сильний, рідкісний за густим тембральним окрасом голос, яким співачка володіє з віртуозною легкістю. Серйозно займалась народним вокалом з дитинства.

Ольга Макаренко народилася 12 червня 1958 року у родині, де завжди любили та вміли  співати. Випускниця інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова випуску 2008 року.

Вона  багато гастролює. її репертуар увібрав  в себе величезну палітру музичних стилів та напрямків - від народних пісень до композицій в естрадному стилі, багато з яких стали класикою української естради. Але, звісно ж, головною в творчості Ольги була й лишається народна музика, яку люблять мільйони людей.

Окремим етапом творчості в музичній кар'єрі  співачки стало знайомство з прекрасним артистом, композитором та виконавцем - Миколою Мозговим. Ольга Макаренко стала однією з найкращих виконавицей його пісень, серед них легендарні «Зачаровані слова», «Веснянка» и «Любов останньою ніколи не буває».

Головна її привабливість для слухачів заключається в тому, що співачка залишається  вірною народній манері виконання. Народність проявляється в постановці голосу, у простоті, стриманості поведінки на сцені, і, нарешті, у доборі репертуару: пісні Ольги завжди ліричні, наспівні, в них немає випадкових, нічого не значущих, пустих слів.

•    23 квітня 2018 року ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, декан природничо-географічної освіти та екології Ганна Турчинова та голова Ради молодих вчених університету Сергій Терепищий взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Освіта. Родина. Економіка".

•       Шановні студенти-драгоманівці, ви маєте унікальну можливість випробувати свої педагогічні здібності, майстерність, творчість та креативність. Відділ практичної підготовки запрошує вас приєднатися до рядів вожатих (педагогів-організаторів) для роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

•    Визначаєтесь з вибором майбутньої професії та обираєте відповідний навчальний заклад? Бажаєте дізнатися детальніше про вступ, особливості навчання, освітні можливості та додаткові переваги? Тоді ми чекаємо саме на Вас!  28 квітня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!

•     25 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ, в якому зустрінуться збірні команди Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та Національного університету харчових технологій.    Матч розпочнеться о 15:00 в спорткомплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України, за адресою вул. Фізкультурна, 1.

•     Вітаємо студентку Інженерно-педагогічного факультету  Євгенію Дусенко з перемогою – ІІІ місце – у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 015 «Професійна освіта (Харчові технології)».     Прес-служба університету