Макаренко Ольга

. Posted in Інститут мистецтв

Народна артистка України - співачка, актриса, доцент кафедри  «Теорії та методики постановки голосу»  НПУ імені М.П. Драгоманова, з числа  тих українських митців, які протягом всього життя робили честь і славу  українському мистецтву у світі. її помітно вирізняє сильний, рідкісний за густим тембральним окрасом голос, яким співачка володіє з віртуозною легкістю. Серйозно займалась народним вокалом з дитинства.

Ольга Макаренко народилася 12 червня 1958 року у родині, де завжди любили та вміли  співати. Випускниця інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова випуску 2008 року.

Вона  багато гастролює. її репертуар увібрав  в себе величезну палітру музичних стилів та напрямків - від народних пісень до композицій в естрадному стилі, багато з яких стали класикою української естради. Але, звісно ж, головною в творчості Ольги була й лишається народна музика, яку люблять мільйони людей.

Окремим етапом творчості в музичній кар'єрі  співачки стало знайомство з прекрасним артистом, композитором та виконавцем - Миколою Мозговим. Ольга Макаренко стала однією з найкращих виконавицей його пісень, серед них легендарні «Зачаровані слова», «Веснянка» и «Любов останньою ніколи не буває».

Головна її привабливість для слухачів заключається в тому, що співачка залишається  вірною народній манері виконання. Народність проявляється в постановці голосу, у простоті, стриманості поведінки на сцені, і, нарешті, у доборі репертуару: пісні Ольги завжди ліричні, наспівні, в них немає випадкових, нічого не значущих, пустих слів.

0 користувачів і 1 гість на сайті

• Наш сайт переїхав Натисніть щоб перейти на оновлений сайт!

• Попри непросту ситуацію з електропостачанням та повітряні тривоги ми продовжуємо навчати і навчатися. З 30.01.2023 по 02.02.2023 року відділ ліцензування та акредитації спільно з Центром моніторингу якості освіти, організаційно-методичним управлінням НМЦ та відділом аспірантури і докторантури провели семінари для гарантів щодо підготовки до акредитації освітніх програм в умовах воєнного стану.

• Український державний університет імені Михайла Драгоманова підписав угоду із Університетом Кордови (Королівство Іспанія)

• Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування у Відкритому Університеті Кіпру в рамках програми ERASMUS +

•   23 грудня 2022 року почесний професор та член Наглядової ради університету Морітц Гунцінґер (Німеччина) прилетів з Франкфурта до Києва, щоб 24 грудня провести католицький Святвечір у колі друзів Драгомановського університету. Наступні два дні він присвятив зустрічам з керівництвом закладу та Національною академією педагогічних наук. Було обговорено перспективи подальшого розвитку університету, можливості співпраці.   Перед від’їздом Морітц Гунцінґер зауважив, що глибоко вражений оптимізмом і стійкістю всіх, з ким спілкувався в Україні, та, користуючись кожною нагодою, планує переконувати політиків у Берліні та Брюсселі, що європейські цінності потрібно захищати в Україні.