Іваненко Валентина

. Posted in Інститут мистецтв

Заслужена артистка України, співачка, обдарована прекрасним лірико-колоратурним сопрано. Випускниця інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова (1985 рік  випуску).

Народилась 7 березня 1962 року в селі Шевченкове, Черкаської обл.

Розпочала свій творчий шлях в Державній академічній хоровій капелі «Думка».

У 1993 році була удостоєна першої премії і звання лауреата І Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики «Золота осінь».

З 1994 року працює солісткою в Державній  чоловічій хоровій капелі України імені Л.М. Ревуцького. Концерти Валентини Іваненко з успіхом проходять в Київській Національній філармонії України, обласних філармоніях, Будинку органної і камерної музики, Національній музичній академії імені П.І. Чайковського.

У репертуарі співачки різноманітні програми старовинної, зарубіжної, російської, української музики, сольні партії у великих вокально-симфонічних творах А. Вівальді, Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Дж. Россіні, К. Орфа, а також музика сучасних авторів: Є. Станковича, Л. Дичко, А. Штогаренка та ін.

Валентина Іваненко постійно займається благодійною  діяльністю і виступіє з концертними  програмами в школах, гімназіях, інтернатах, військових частинах, будинках культури. Частина її роботи - зустрічі зі слухачами, спілкування з дітьми, педагогами. З концертами-лекціями артистка виступала за кордоном, долучаючи зарубіжних слухачів до багатогранної української культури.

Голос артистки постійно звучить по національному  радіо і телебаченню. Вона брала  участь у багатьох міжнародних фестивалях та мала великий успіх. «Український соловейко» - так вітають співачку вдячні слухачі Америки, Канади, Англії, Франції, Бельгії, Іспанії, Ізраїлю.

•    У кінці жовтня 2017 року відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатор – Компанія «Виставковий Світ» за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

•     На запрошення Президента УСПП, голови Антикризової ради громадських організацій України Анатолія Кінаха Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова взяв участь у XV позачерговому з’їзді Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», що відбувся 10 листопада 2017 року у Києві.    До складу УСПП входять представники центральних органів державної влади, бізнесу, керівники наукових інституцій та громадські об’єднання. При організації створена Антикризова рада, до роботи в якій запрошені такі потужні навчальні заклади, як  НПУ імені М. П. Драгоманова, Київський національний університет імені Т.Шевченка, Європейський університет та ін. На захід завітали парламентарі, партнери із українських та закордонних бізнес-організацій.

•     Шановні студенти-драгоманівці! Дозвольте від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, усіх співробітників університету та від себе особисто привітати вас з Міжнародним днем студента! Не втрачайте духу свободи, втілюйте свої мрії, підходьте до справ творчо й креативно, надихайте своїм прикладом майбутні покоління. Навчайтесь, розвивайтесь, відвідуйте різноманітні заходи. Цінуйте кожну хвилину свого незабутнього часу, насичуйте його яскравими враженнями та позитивними емоціями!!!                                           В. о. ректора Віктор Андрущенко

•       Запрошуємо на концерт до Дня Студента «SPUDEUS MUSICUS», який відбудеться 18 листопада 2017 року о 17.00 у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57). В програмі –  відомі класичні та сучасні твори у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, кращих студентів-виконавців і творчих колективів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова.  Модератор: заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.   Прес-служба університету

•     До Всесвітнього дня філософії факультет філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова і НЦ «МАНУ» 16-18 листопада 2017 р. проведуть для учнів 8–11-х класів ІV Всеукраїнську олімпіаду з філософії з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до креативного і критичного мислення.     Володар 1 місця англомовної групи 10-11 класів матиме право представляти Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії, що відбудеться у травні 2018 року у Чорногорії.     В рамках Олімпіади 17 листопада 2017 року о 15.30 буде організовано TEENS ECO IT-SPACE. Учасники івенту розглянуть екологічний аспект розвитку інформаційних технологій. Захід відбудеться у великій залі центру інновацій та IT-технологій iHUB (вул. Хрещатик, 10).  Факультет філософської освіти і науки