Іваненко Валентина

. Posted in Інститут мистецтв

Заслужена артистка України, співачка, обдарована прекрасним лірико-колоратурним сопрано. Випускниця інституту мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова (1985 рік  випуску).

Народилась 7 березня 1962 року в селі Шевченкове, Черкаської обл.

Розпочала свій творчий шлях в Державній академічній хоровій капелі «Думка».

У 1993 році була удостоєна першої премії і звання лауреата І Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики «Золота осінь».

З 1994 року працює солісткою в Державній  чоловічій хоровій капелі України імені Л.М. Ревуцького. Концерти Валентини Іваненко з успіхом проходять в Київській Національній філармонії України, обласних філармоніях, Будинку органної і камерної музики, Національній музичній академії імені П.І. Чайковського.

У репертуарі співачки різноманітні програми старовинної, зарубіжної, російської, української музики, сольні партії у великих вокально-симфонічних творах А. Вівальді, Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Дж. Россіні, К. Орфа, а також музика сучасних авторів: Є. Станковича, Л. Дичко, А. Штогаренка та ін.

Валентина Іваненко постійно займається благодійною  діяльністю і виступіє з концертними  програмами в школах, гімназіях, інтернатах, військових частинах, будинках культури. Частина її роботи - зустрічі зі слухачами, спілкування з дітьми, педагогами. З концертами-лекціями артистка виступала за кордоном, долучаючи зарубіжних слухачів до багатогранної української культури.

Голос артистки постійно звучить по національному  радіо і телебаченню. Вона брала  участь у багатьох міжнародних фестивалях та мала великий успіх. «Український соловейко» - так вітають співачку вдячні слухачі Америки, Канади, Англії, Франції, Бельгії, Іспанії, Ізраїлю.

•      20 жовтня у Києві на території НСК Олімпійський відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг. Це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться формальною, неформальною, інформальною освітою і саморозвитком.

•   НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Відкритого Університету Кіпру (Кіпр), який фінансується Європейським Союзом.     Відповідно до умов проекту професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова має можливість стажуватися у Відкритому Університеті Кіпру упродовж тижня, мобільність має бути завершена до 31 липня 2019. Стажування упродовж тижня за спеціальностями: Освіта, Бізнес та адміністрування, Економіка, Інформаційні та Комунікативні технології (http://www.ouc.ac.cy/web/guest/university/programme).

•   У Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова існує багато різних форм підтримки та заохочення студентів, які мають високі показники у навчанні, творчі успіхи, значні спортивні досягнення  та беруть активну участь у громадському житті університету. Талановиті студенти – запорука успіху не тільки університету, а й усієї держави. Обдарована молодь потребує особливої уваги та піклування, аби не розгубити свого хисту в життєвій буденності, а використати його на благо іншим.

•     Величне свято музики відбулося в Патріаршому соборі Воскресіння Христового 11 вересня 2018 року. Концерт "Під Покровою твоєю, Богородице" зібрав справжніх поціновувачів мистецтва та подарував музичну насолоду кожному відвідувачу. Дійство було присвячене Дню захисника України та святу Покрови Пресвятої Богородиці.

•    Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки запрошує взяти участь у Тринадцятих всеукраїнських читаннях з гуманної педагогіки «Чисті думки творять дива» за участю Шалви і Паати Амонашвілі, які відбудуться 24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.     Для участі необхідно зареєструватися.     З усіма умовами та контактними даними організаторів можна ознайомитися тут >>> Прес-служба університету