Радчук Олександр Вікторович

. Posted in Інститут політології та права

Головний спеціаліст відділу моніторингу Секретаріату Єдиного Центру.

•      Всеукраїнський тиждень права триває, примножучи наші спільні перемоги. 12 грудня 2018 року Міністерство юстиції України та Координаційна рада молодих юристів України, за інформаційної підтримки Інституту політико-правових та релігійних досліджень, провели ХІ Всеукраїнський правовий ВІП-турнір (VIP – "високо інтелектуальний правник"), в якому взяли участь 20 команд з юридичних факультетів закладів вищої освіти  з різних куточків України: Києва, Кропивницького, Дніпра, Харкова, Львова, Одеси.

•    Чергове свято руху, краси та здоров’я, традиційно ініційоване професором Олександрою Дубогай, відбулося 12 грудня 2018 року в НПУ імені М.П.Драгоманова.

•      Студенти підготовчого відділення НПУ імені М.П.Драгоманова з Південної Кореї долучилися до відзначення Всеукраїнського тижня права та провели 13 грудня свій інформаційно-роз’яснювальний захід щодо прав та свобод людини, а також законодавчих актів, які їх захищають. Учасниками заходу стали студенти та викладачі університету.

•    Політико-правовий лекторій факультету політології та права об’єднав студентів різних спеціальностей університету. Послухати про успіхи та виклики децентралізації в Україні прийшли студенти-політологи, природничники, психологи та ін.

•    Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» названий захід проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, та відзначається на знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році «Загальної декларації прав людини». Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» передбачено проведення протягом 10-14 грудня низки інформаційно-роз’яснювальних заходів (навчань, бесід, екскурсій,  висвітлення у соціальних мережах тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття необхідного рівня правових знань.