Радченко Леся Миколаївна

. Posted in Інститут політології та права

НПУ умені М. П. Драгоманова, Інститут політології та права, викладач кафедри політичних наук, кандидат політичних наук.

•     Зважаючи на звернення студентів університету, які з обуренням поставилися до експонатів, презентованих виставкою «Виховні акти», ректором НПУ імені М. П. Драгоманова Віктором Андрущенком була проведена нарада за участі деканів факультетів та представників відповідних університетських структур.     На нараді було обговорено питання щодо оптимізації роботи арт-простору «SKLO», плануванні відповідних експозицій та заходів.

•           Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут математики Національної академії наук України і Київське математичне товариство запрошують ушанувати видатного українського математика Георгія Вороного (1868–1908). Освітні та меморіальні заходи на честь його 150-річчя відбуватимуться 23–27 квітня 2018 року в Києві, а також у с. Журавка Чернігівської області.

•       Студенти звернулися з листом до очільника університету Віктора Андрущенка з проханням відреагувати на ситуацію, що склалась навколо приміщення арт-простору "SKLO". Лист публікаємо далі

•       Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів», який відбудеться 19 квітня 2018 року о 13.00 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9; центральний корпус, ауд. 231).

•        17-19 квітня в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбудеться Міжнародна науково-методична конференція "Робота з науково обдарованою молоддю: проблеми та перспективи". Науковці, викладачі, вчителі, аспіранти та студенти мають змогу взяти в ній участь як в ролі доповідача, так і в ролі слухача.