Матяш Наталія Іванівна

. Posted in Інститут політології та права

Завідувач відділу прийому та реєстрації документів Головної служби документального забезпечення Серетаріату Президента України.

•     16-20 квітня в НПУ імені М. П. Драгоманова проходив тиждень студентської науки. Розпочався він зі щорічної звітно-наукової конференції студентів «Освіта та наука–2018».    Відкривав конференцію ректор університету НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко, який привітав її учасників та побажав плідних дискусій, наснаги й невтомності в новаторському пошуку, реалізації усіх творчих ініціатив та наукових проектів.

•     Вітаємо студентів факультету психології Маргариту Ткач, Марію Голуб і Марину Мельник з перемогою у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Основ охорони праці» – І командним місцем, а М. Ткач – з дипломом за ІІ місце в індивідуальному заліку. Успіхи драгоманівців відзначено грамотами Організаційного комітету олімпіади: М. Голуб – у номінації «За креативне вирішення практичних задач», а М. Мельник – «За високий рівень теоретичних знань».

•      Вітаємо студентку ІІІ курсу факультету природничо-географічної освіти та екології спеціальності «Географія» Анну Курочкіну, яка посіла І місце  серед учасників педагогічних університетів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з географії, що проходила 11-13 квітня 2018 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.   Прес-служба університету

•      Вітаємо із блискучим виступом на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика» серед класичних і педагогічних університетів команду фізико-математичного факультету. Магістрантка 1-го року навчання Аліна Мельник виборола 2 місце та здобула диплом ІІ ступеня. А студент 3 курсу Віталій Банак зайняв 4 місце.    Дякуємо колективу кафедри загальної та прикладної фізики за підготовку студентів і достойний результат! Прес-служба університету

•    23 квітня 2018 року ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, декан природничо-географічної освіти та екології Ганна Турчинова та голова Ради молодих вчених університету Сергій Терепищий взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Освіта. Родина. Економіка".