Матяш Наталія Іванівна

. Posted in Інститут політології та права

Завідувач відділу прийому та реєстрації документів Головної служби документального забезпечення Серетаріату Президента України.

•      20 жовтня у Києві на території НСК Олімпійський відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг. Це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться формальною, неформальною, інформальною освітою і саморозвитком.

•   НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Відкритого Університету Кіпру (Кіпр), який фінансується Європейським Союзом.     Відповідно до умов проекту професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова має можливість стажуватися у Відкритому Університеті Кіпру упродовж тижня, мобільність має бути завершена до 31 липня 2019. Стажування упродовж тижня за спеціальностями: Освіта, Бізнес та адміністрування, Економіка, Інформаційні та Комунікативні технології (http://www.ouc.ac.cy/web/guest/university/programme).

•   У Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова існує багато різних форм підтримки та заохочення студентів, які мають високі показники у навчанні, творчі успіхи, значні спортивні досягнення  та беруть активну участь у громадському житті університету. Талановиті студенти – запорука успіху не тільки університету, а й усієї держави. Обдарована молодь потребує особливої уваги та піклування, аби не розгубити свого хисту в життєвій буденності, а використати його на благо іншим.

•     Величне свято музики відбулося в Патріаршому соборі Воскресіння Христового 11 вересня 2018 року. Концерт "Під Покровою твоєю, Богородице" зібрав справжніх поціновувачів мистецтва та подарував музичну насолоду кожному відвідувачу. Дійство було присвячене Дню захисника України та святу Покрови Пресвятої Богородиці.

•    Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки запрошує взяти участь у Тринадцятих всеукраїнських читаннях з гуманної педагогіки «Чисті думки творять дива» за участю Шалви і Паати Амонашвілі, які відбудуться 24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.     Для участі необхідно зареєструватися.     З усіма умовами та контактними даними організаторів можна ознайомитися тут >>> Прес-служба університету