Льовочкін Володимир Анатолійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Льовочкін Володимир Анатолійович (нар. 25 березня 1946 р.) - генерал-полковник внутрішньої служби, кандидат юридичних наук, Голова Державного департаменту України з питань виконання покарань (2001 - 2005 рр.), заслужений юрист України.
     У 1969 році закінчив дефектологічний факультет Київського державного педагогічного інституту імені О.М.Горького.
    Після закінчення інституту працював учителем Завадівської допоміжної школи-інтернату  Київської області. Служив в Збройних силах України (1969 -1971 р.р.)» в органах внутрішніх справ України (1971 - 1999 рр.). З 1999 по 2001 р. заступник Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань, член Кримінологічної асоціації України, Спілки юристів України, член Координаційного комітету боротьби з корупцією та організованою злочинністю при Президентові України; член Координаційного комітету Ради Європи з питань реформування пенітенціарної системи України; член Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства при КМ України; член Міжвідомчої комісії з імплементації норм міжнародного права в законодавство України.
    Нагороджений  медаллю «За бездоганну службу»  І ст.; відзнаками МВС України  «Хрест слави» і «Закон і честь»; нагрудним знаком «Почесний працівник  Державного департаменту України з  питань виконання покарань»; Орденом Святого Станіслава III ступеня та ін. Ім'я Володимира Анатолійовича вписано до «Золотої книги кавалерів Ордену Святого Станіслава в Україні»
   Автор понад 20 праць з питань діяльності органів та установ кримінально-виконавчої системи.

•    23 квітня 2018 року ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, декан природничо-географічної освіти та екології Ганна Турчинова та голова Ради молодих вчених університету Сергій Терепищий взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Освіта. Родина. Економіка".

•       Шановні студенти-драгоманівці, ви маєте унікальну можливість випробувати свої педагогічні здібності, майстерність, творчість та креативність. Відділ практичної підготовки запрошує вас приєднатися до рядів вожатих (педагогів-організаторів) для роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

•    Визначаєтесь з вибором майбутньої професії та обираєте відповідний навчальний заклад? Бажаєте дізнатися детальніше про вступ, особливості навчання, освітні можливості та додаткові переваги? Тоді ми чекаємо саме на Вас!  28 квітня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!

•     25 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ, в якому зустрінуться збірні команди Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та Національного університету харчових технологій.    Матч розпочнеться о 15:00 в спорткомплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України, за адресою вул. Фізкультурна, 1.

•     Вітаємо студентку Інженерно-педагогічного факультету  Євгенію Дусенко з перемогою – ІІІ місце – у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 015 «Професійна освіта (Харчові технології)».     Прес-служба університету