Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Андрієвський Борис Макійович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

У 1965 році закінчив Київський державний педагогічнийінститут ім.О.М. Горького, спеціальність «Дефектологія».

Білоусов Олександр Миколайович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Білоусов Олександр Миколайович - магістр державного управління,  спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист.Директор Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради (школа-гімназія для сліпих).  Закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія»

Байрак Оксана Іванівна

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Байрак  Оксана Іванівна (нар. 16 лютого 1964 р.) - відомий український кінорежисер.
     У  1988 році закінчила дефектологічний факультет Київського державного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Після закінчення університету.
     2   роки   працювала   вчителем-логопедом   в   м.   Києві.   В   1990   р.   вступила   на режисерський  факультет Інституту театрального  мистецтва  імені  І.  Карпенко-Карого.
     Автор багатьох художніх та документальних фільмів на актуальні соціальні теми.
     З 1999 року очолює «Studio Bayrak» - незалежну продюсерську студію України, яка займається випуском художніх фільмів та серіалів на замовлення провідних вітчизняних та російських телеканалів. З моменту заснування студії випущено більш ніж 20 художніх фільмів та серіалів.
     В 2007 році отримала нагороду в трьох номінаціях IV Національної премії кінобізнесу України та звання «Людина року» в кінобізнесі.

Бех Іван Дмитрович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бех Іван Дмитрович - доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України. У 1964 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія, педагогіка та методика початкової освіти».

Бондар Віталій Іванович

. Posted in Інститут корекційної педагогіки та психології

Бондар Віталій Іванович - доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Науково-дослідного центру інклюзивної освіти Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова. У 1965 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького та одержав спеціальність «Дефектологія».

•     18 січня 2018 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін», присвячена 85-річчю від дня народження кандидата фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи Івана Тихоновича Горбачука.

•      Кінець минулого року для Драгоманівського університету відзначився підписанням договору про співпрацю зі Сколівською районною державною адміністрацією, що має на меті відкрити нові можливості для вдосконалення професійного рівня вчителів та підвищення якості освіти в цілому. Підписання відбулось у Сколівській академічній гімназії, де проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання проф. Анатолій Кудін провів презентаційний майстер-клас щодо практичного застосування інтерактивних дошок. З деталями можна ознайомитися за посиланням >>> Прес-служба університету

•     8 січня проф. Морітц Гунцінґер, член Наглядової ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, спільно з проректором з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів проф. Ігорем Вєтровим та деканом проф. Володимиром Євтухом відвідали різдвяний прийом, який був організований Його Святістю, Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.     З представниками вишу захід відвідав і відомий німецький релігійний діяч, архієпископ протестантської автокефальної церкви Communio messianica, проф., д-р. теол. Томас Ширмахер, якого запросив до Києва професор Морітц Гунцінґер. Тут також були присутні колишні та діючі члени українського парламенту та уряду, офіцери армії та представники академічних кіл.    Учасники заходу помолилися за майбутнє України та обговорили різні варіанти вирішення нагальних проблем, з якими стикнулася наша країна. Прес-служба університету

•     Вельмишановний Леоніде Макаровичу!  Прийміть найщиріші вітання від усього колективу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та від мене особисто з нагоди Вашого Дня народження!   Захоплююсь Вашою особистістю і вважаю Вас найвидатнішим політиком нашої сучасності, а Ваш внесок у розвиток України та становлення її як незалежної держави – неоціненним. Ми пишаємося, що Ви є почесним професором нашого університету. Висловлюємо щиру вдячність за Ваш вклад у розбудову науки та освіти України.